APP ONLY! Ingyenes szállítás a FREEMRN kóddal
A kedvezmény 2025.08.25-10.31. között érvényes a reklámkampányok feltételei szerint.
Megnézem
ÜzletkeresőAjándékok
ÜzletkeresőAjándékokBőrápolásSminkParfüm
Újdonság
  • Újdonság

Nails Marionnaud 1984

Gel Nail Polish Gél körömlakk

Cikkszám 0091568
12 hűségpontok Köszönjük a vásárlást!
ÁFA-val szállítási költség nélkül
    3 900 Ft  35 454,55 Ft / 100 ml [hu_HU] each 35 454,55 Ft / 100 ml
35 454,55 Ft / 100 ml
ÁFA-val szállítási költség nélkül
  29.09 - 19.10 0091568
Gel Nail Polish Gél körömlakk
Gel Nail Polish Gél körömlakk Nails Marionnaud 1984 01 Pure White
    3 900 Ft  [hu_HU] each

Kosár

Adj páratlan kifinomultságot a körmeidnek a Marionnaud 1984 Gel körömlakkal, amely hosszú távú, ragyogó és elegáns eredményre lett tervezve. A Marionnaud 1984 Gel Top Coattal kombinálva a manikűr tartósságát akár 7 napig meghosszabbíthatod!

Ez a gyönyörű, professzionális minőségű körömlakk tökéletes, kifinomult manikűrt biztosít, hibátlan felülettel. Intenzív színnel és különleges fényességgel emeli ki a körmöket.

A gél formula révén formázza, simítja és finoman kitölti a köröm felületének apró egyenetlenségeit, már az első rétegben kiváló fedést biztosítva.

A köröm formájához illeszkedő ecsettel rendelkezik, így az alkalmazás könnyű, a végeredmény pedig sima és professzionális lesz.

Minden körömtípusra alkalmas, még a legtörékenyebb, barázdált vagy érzékeny körmökre is, és eltávolítható hagyományos körömlakklemosóval.

A formulát profi körömszakember tesztelte és jóváhagyta.

Vegán formula.

Használati útmutató:

Tiszta körmökre vigyél fel egy réteg Marionnaud 1984 Színes Gél Lakkot. Az intenzívebb és egyenletesebb szín érdekében ismételd meg a második réteget.

Fejezd be a manikűrt a Marionnaud 1984 Gel Top Coat rétegével.

Cikkszám 0091568

ÖSSZETEVŐK

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, NEOPENTYL GLYCOL/PHTHALIC ANHYDRIDE/TRIMETHYLOLPROPANE/ISONONANOATE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, CI 77891, TRIETHYL CITRATE, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, SILICA, MALTOL, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BIS-HEMA POLY(1,4-BUTANEDIOL)-9/IPDI COPOLYMER, C9-12 ALKANE, ALUMINUM HYDROXIDE, PHOSPHORIC ACID, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE.A tartozékok listája változhat. Kérjük, olvassa el a megvásárolt termék csomagolását.

Marionnaud Lafayette - 115, rue Réaumur 75002 Paris - France.

Gyártó

Marionnaud Lafayette - 115, rue Réaumur 75002 Paris - France