-33%* kedvezmény 15 000 Ft felett
A kedvezmény 2026.02.06-22. között érvényes a reklámkampányok feltételei szerint.
Megnézem
ÜzletkeresőAjándékokApp
ÜzletkeresőPrivilege HűségprogramAjándékokParfümBőrápolásSminkMarionnaud ApplikációSzállítási információk
    Aqua Allegoria

    Aqua Allegoria Granada Salvia Eau de Toilette 

    Cikkszám 0085766
    221 hűségpontok Köszönjük a vásárlást!
    ÁFA-val szállítási költség nélkül
    Ár Ár 66 600 Ft  53 280 Ft / 100 ml [hu_HU] each 53 280 Ft / 100 ml
    53 280 Ft / 100 ml
    ÁFA-val szállítási költség nélkül
      06.02 - 22.02 0085766
    Valentin Nap -33% 15000 Ft-tól
    Aqua Allegoria Granada Salvia Eau de Toilette 
    Aqua Allegoria Granada Salvia Eau de Toilette  Aqua Allegoria 125 ML
    Ár Ár 66 600 Ft  [hu_HU] each

    Termékinformáció

    Az Aqua Allegoria illatkollekció a világ csodáit ünnepli. Minden egyes parfüm a természet szépsége előtt tiszteleg, és azonnal magával ragad, hogy felfedezzük a különleges nyersanyagokat és illatjegyeket, amelyeket parfümőr-kutatóink csodás akkordokkal egészítenek ki.

    Fedezze fel a Granada Salvia-t, amelynek finom, gránátalmás illatát kiemeli a fekete ribizli, a ciprus, a citrom és a bergamott frissessége. Mindehhez elegáns, rózsás és zsályás jegyek társulnak, míg a moha és a pacsuli fenséges hátteret biztosít.
    „A Granada Salvia a lédús gránátalma és a friss zsálya meglepő találkozása.” - Delphine Jelk, Guerlain-parfümőr.

    Az Aqua Allegoria illatok azt is szimbolizálják, hogy a Guerlain elkötelezett a bolygó megóvása iránt, ezek az illatkreációk ugyanis akár 95%-ban természetes eredetűek*. A termékekben található, francia céklaalkohol olyan beszerzési forrásokból származik, amelyek elkötelezettek a felelős gazdálkodás mellett.

    Az Aqua Allegoria illatok üvegcséje Franciaországban készült, legalább 15%-ban újrahasznosított üvegből és újrahasznosíthatóak. Tetejük lecsavarható, így újra lehet őket tölteni. A 200 ml-es utántöltővel meghosszabbíthatja kedvenc Aqua Allegoria üvegcséjének élettartamát, anélkül, hogy az a minőség rovására menne. A szórófejet kézzel le lehet csavarni, hogy az üvegcsét könnyen feltölthesse a csepegésgátlóval ellátott utántöltővel. Az utántöltő önmagában nem használható, és csak a 75 ml-es és a 125 ml-es üvegcsével kompatibilis.

    *90-95%-ban természetes eredetű összetevők, az ISO 16128 szabvány szerinte, beleértve a vizet.

    Cikkszám 0085766