ÜzletkeresőAjándékokApp
  £0.00 Kosár 0
  • Újdonság

Naturally European

Kerámia diffúzor Freesia Pear

Cikkszám 0093250
31 hűségpontok Köszönjük a vásárlást!
ÁFA-val szállítási költség nélkül
Ár 30% Ár   9 450 Ft 6 300 Ft / 100 ml [hu_HU] each Ár   13 500 Ft 13 500 Ft 6 300 Ft / 100 ml
6 300 Ft / 100 ml
ÁFA-val szállítási költség nélkül
 
0093250
MéretMéret150 ML
2+1 Ajánlat a megjelölt exkluzív márkákra 2+1 Ajánlat a megjelölt exkluzív márkákra SUMMER DAYS 30% kedvezmény SUMMER DAYS 30% kedvezmény
Kerámia diffúzor Freesia Pear
Kerámia diffúzor Freesia Pear Naturally European 150 ML
Ár Ár   9 450 Ft [hu_HU] each Ár   13 500 Ft 13 500 Ft

Termékinformáció

Ez a gyönyörű, újratölthető kerámia pálcás illatosító a lédús, édes körte és a frézia finom virágos jegyeinek harmonikus illatával tölti meg otthonát. Friss és felemelő illatkompozíció, amely eleganciát és meghittséget kölcsönöz bármely helyiségnek.

Pálcás illatosítóink fokozatosan bocsátják ki az illatot, amely a helyiség hőmérsékletétől és az elhelyezéstől függően körülbelül 4–8 hétig tart.

A Naturally European kollekciót Európa lenyűgöző tájai ihlették. A termékcsalád luxus testápolókat és lakásillatosítókat kínál, hogy érzékeit egy különleges utazásra vigye.

Illat:Az édes, lédús körte aromáját a frézia finom, virágos illatával párosítottuk. Az eredmény egy üdítően friss, érzékeket felébresztő illatkompozíció.

Használati útmutató:Távolítsa el a kupakot.

Óvatosan öntse a folyadékot a kerámia tartóba, majd helyezze bele a pálcikákat. Hagyja, hogy a pálcikák teljesen magukba szívják az illatanyagot, és fokozatosan illatosítsák a helyiséget.

Az illat felfrissítéséhez időnként fordítsa meg a pálcikákat. Egyszeri használatra ajánlott; felbontás után a palack teljes tartalmát öntse a kerámia diffúzorba.

Ha visszafogottabb illatot szeretne, vagy kisebb helyiségben használja a diffúzort, kevesebb pálcikát alkalmazzon.

Cikkszám 0093250

Figyelmeztetés: Allergiás bőrreakciót válthat ki; Hosszan tartó káros hatást gyakorolhat a vízi élővilágra; Kerülje a környezetbe jutását; Ha bőrre kerül: bő szappanos vízzel mossa le; Bőrirritáció vagy kiütés esetén forduljon orvoshoz; Ha szembe kerül: óvatosan öblítse ki vízzel több percen keresztül. Ha kontaktlencsét visel, és az könnyen eltávolítható, vegye ki, majd folytassa az öblítést; Ha a szemirritáció nem múlik el, forduljon orvoshoz; Lenyelés esetén azonnal hívjon toxikológiai központot vagy orvost; Orvosi tanácsadás esetén tartsa kéznél a termék csomagolását vagy címkéjét; Gyermekektől és háziállatoktól elzárva tartandó; Ügyeljen arra, hogy az illatfolyadék ne érintkezzen bútorokkal, textilekkel, lakkozott fával, műanyag vagy polírozott felületekkel; A pálcikákat ne próbálja meggyújtani; A csomagolást a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa.

Contains: Oxacyclohexadecan-2-One, (R)-P-Mentha-1,8-Diene, 3,7-Dimethylnona-1,6-Dien-3-Ol, 1,5-Dimethyl-1-Vinylhex-4-En-1-Ylacetate, 3,7-Dimethylocta-1,6-Dien-3-Ol 3,7-Dimethylocta-2,6-Dien-1-Ol.May Produce An Allergic Reaction.

Email

PNR Consultancy Limited Building 152, Office No. 9, Naxxar Road, SGN9030, San Gwann, Malta